Teknoloji

Siberyol, kuruluşunuzun güvenlik duruşunu iyileştirmek için en son siber güvenlik teknolojisi ve uygulama hizmetleri sunar. Doğru güvenlik teknolojilerini uygun zamanda, gerekli maliyetlerle, olması gerektiği gibi, tüm paydaşlar için doğru sonuçlarla sunuyoruz.

AĞ GÜVENLİĞİ, BULUT GÜVENLİĞİ VE NESNELERİN İNTERNETİ (IOT) GÜVENLİĞİ TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜM ORTAKLARI

Siberyol, resmi bir Cisco ortağıdır. İster Cisco ağ ve güvenlik ürünlerini uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Cisco kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Yeni Nesil Güvenlik Duvarları, Saldırı Önleme Sistemleri, Cisco VPN Güvenlik İstemcileri, Cisco DNA, Cisco ACI, SD-Erişim, SD-WAN, Anahtarlar, Kablosuz, Yönlendiriciler, IoT Ağ Geçitleri, IoT İşlemleri Yönetimi dahil olmak üzere Cisco ürünlerini tasarlama ve uygulama konusunda uzmanız. , İç Mekan Erişim Noktaları, Dış ve Endüstriyel Erişim Noktaları ve Kablosuz LAN Denetleyicileri,

Ekibinizi desteklemek üzere bir Cisco ürün demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Cisco KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir CheckPoint ortağıdır. Checkpoint platformunu uygulamayı planlıyor olun ya da güvenlik projelerinizi desteklemek için sertifikalı bir CheckPoint kaynağı arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Check Point Infinity, SandBlast, Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, Güvenlik Ağ Geçidi Cihazları ve CloudGuard Dome9 dahil olmak üzere CheckPoint çözümlerinin tasarlanması ve uygulanmasında uzmanız Ekibinizi desteklemek üzere bir Checkpoint demosu, fiyat teklifi veya onaylı bir Checkpoint KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Fortinet ortağıdır. İster Fortinet teknolojilerini uygulamayı planlıyor olun, ister BT ve güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Fortinet kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Fortinet yeni nesil güvenlik duvarları, Fortinet VPN, güvenli SD-WAN, Saldırı Önleme Sistemleri (IPS), FortiAuthenticator ve FortiToken ile güvenli erişim, FortiClient ile uç nokta ve cihaz koruması, NAC ve IoT güvenliği dahil olmak üzere Fortinet platformlarını tasarlama ve uygulama konusunda uzmanız. FortiNAC, FortiWeb ile Web Uygulaması Güvenlik Duvarları, FortiADC ile Uygulama Dağıtım Denetleyicisi, FortiDeceptor ile aldatma, FortiSIEM ile SIEM, FortiCASB ile Bulut Erişim Güvenliği Aracısı (CASB) ve FortiMail ile E-posta güvenliği Ekibinizi desteklemek üzere bir Fortinet demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Fortinet KOBİ talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Palo Alto Networks ortağıdır. Palo Alto çözümlerini uygulamayı planlıyor olun veya güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Palo Alto kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Palo Alto Networks yeni nesil güvenlik duvarları, WildFire kötü amaçlı yazılım önleme hizmeti, DNS güvenliği, URL filtreleme, SD-WAN, Prisma ile bulut güvenliği, Cortex XDR ve Zingbox IoT Guardian dahil olmak üzere Palo Alto çözümlerinin tasarımı ve uygulamasında uzmanız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Palo Alto çözüm demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Palo Alto KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Bluecat ortağıdır. İster Bluecat DNS güvenlik platformunu uygulamayı planlıyor olun, ister BT / güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Bluecat kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Bluecat demosu, fiyat teklifi veya bir Bluecat KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

KİMLİK ERİŞİMİ & AYRICALIKLI ERİŞİM YÖNETİM TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜM ORTAKLARI

Siberyol, resmi bir Okta ortağıdır. Okta Tek Oturum Açma, evrensel dizin, uyarlanabilir MFA, erişim ağ geçidi, Yaşam Döngüsü yönetimi, API erişim yönetimi dahil olmak üzere işgücü veya müşteri kimliği çözümlerini uygulamayı planlıyor olun veya güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Okta kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Okta demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Okta KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir CyberArk ortağıdır. İster CyberArk Privileged Access Security (PAS), Application Access Manager (AAM), Endpoint Privilege Manager (EPM) uygulamayı planlıyor olun ya da erişim yönetimi ve güvenlik ekiplerinizi desteklemek için CyberArk kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Cyberark ürün demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir CyberArk KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir SaasPass ortağıdır. İster tek oturum açma, çok faktörlü kimlik doğrulama, şifre yöneticisi, mobil web ve uygulama kimlik doğrulaması, dizin hizmetleri, bağımsız kimlik doğrulayıcılar dahil olmak üzere tam yığın kimlik ve erişim yönetimi çözümünü uygulamayı planlıyor olun, ister erişim yönetiminizi desteklemek için SaasPass kaynakları arıyor olun güvenlik ekipleri, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir SaasPass çözüm demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir SaasPass KOBİ talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

BT VARLIK ZAFİYETİ & RİSK YÖNETİM TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜM ORTAKLARI

Siberyol, resmi bir Lansweeper ortağıdır. İster vIT keşif ve envanter platformlarını uygulamayı planlıyor olun, ister BT ve güvenlik ekiplerinizi desteklemek için varlık yönetimi kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekiplerinizi desteklemek için bir Lansweeper demosu, en düşük fiyat garantili fiyat teklifi veya sertifikalı bir varlık yönetimi KOBİ’si talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Armis ortağıdır. İster aracısız cihaz keşfi IoT / IIoT güvenlik platformlarını uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için IoT güvenlik kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Armis platform demosu, fiyat teklifi veya bir IoT güvenlik KOBİ’si talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir NetSPI ortağıdır. İster güvenlik açığı yönetimi platformlarını uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için güvenlik açığı yönetimi kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir NetSpi demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir güvenlik açığı yönetimi KOBİ’si talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Qualys ortağıdır. Güvenlik açığı yönetimi platformlarını uygulamayı planlıyor olun veya güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Qualys kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Qualys demosu, fiyat teklifi veya bir Qualys KOBİ’si talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Kenna güvenlik ortağıdır. İster uygulama güvenliği güvenlik açığı yönetimi platformlarını uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için güvenlik açığı yönetimi kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Kenna Güvenlik demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir güvenlik açığı yönetimi KOBİ’si talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Forescout ortağıdır. İster ForeScout eyeSight, eyeSegment, eyeControl’ü uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için ForeScout kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Forescout demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Forescout KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir BitSight ortağıdır. İster otomatik bir satıcı ve tedarikçi risk yönetimi aracı uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Satıcı Risk Yönetimi kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir BitSight demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir BitSight KOBİ talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir ProcessUnity ortağıdır. İster tedarikçi yönetim platformlarını uygulamayı planlıyor olun, ister ekiplerinizi desteklemek için tedarikçi yönetimi kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere ProcessUnity demosu, fiyat teklifi veya KOBİ talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

KULLANICI VE VARLIK DAVRANIŞ ANALİZİ (UEBA), SIEM VE ALDATMA TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜM ORTAKLARI

Siberyol, SureLog sertifikalı personele sahip resmi bir SureLog ortağı ve dağıtıcısıdır. İster uygun maliyetli bir SureLog SIEM (https://surelog.ca) uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için sertifikalı SIEM kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir SureLog demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir SureLog KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Veriato ortağıdır. Çalışan davranış analizi veya fidye yazılımı koruma platformları uygulamayı planlıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Veriato demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Veriato KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Attivo Networks ortağıdır. İster bir aldatma platformu uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için sertifikalı bir Attivo Networks kaynağı arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Attivo Networks demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Attivo KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Devo ortağıdır. İster bir Günlük yönetimi platformu uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Devo kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ücretsiz bir Devo demosu veya fiyat teklifi istemek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

E-MAIL GÜVENLİĞİ, ENDPOINT GÜVENLİĞİ VE GÜVENLİK FARKINDALIĞI & EĞİTİM TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜM ORTAKLARI

Siberyol, Proofpoint sertifikalı personele sahip resmi bir Proofpoint ortağıdır. İster bir e-posta koruma çözümü uygulamayı, ister mevcut bir platformu geliştirmeyi planlıyor olun, ister yönetilen bir e-posta koruma hizmeti arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek için bir Proofpoint demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Proofpoint KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir DataMotion ortağıdır. İster güvenli e-posta teknolojisi uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için e-posta güvenlik kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir DataMotion demosu, fiyat teklifi veya kalifiye bir KOBİ talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir KnowBe4 ortağıdır. İster bir güvenlik bilinci ve eğitim platformu uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ve BT ekiplerinizi desteklemek için nitelikli KnowBe4 kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ücretsiz KnowBe4 demosu veya fiyat teklifi istemek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir BitDefender ortağıdır. Virüsten koruma çözümleri uygulamayı planlıyor olun veya güvenlik ekiplerinizi desteklemek için uç nokta güvenlik kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekiplerinizi desteklemek amacıyla bir BitDefender demosu, fiyat teklifi veya bir BitDefender KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

ÖDEME GÜVENLİĞİ, KRİPTOGRAFİ VE SOSYAL MEDYA GÜVENLİK TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜM ORTAKLARI

Siberyol, resmi bir KeyIVR ortağıdır. İster güvenli ödeme tahsilat sistemi uygulamayı planlıyor olun, ister ekiplerinizi desteklemek için güvenli ödeme tahsilat kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek için bir KeyIVR demosu, fiyat teklifi veya bir kaynak talep etmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Keyfactor ortağıdır. İster sertifika yönetimi ve şifreleme çözümleri uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için kripto kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Keyfactor demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Keyfactor KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Safeguard siber ortağıdır. İster sosyal medya ve dijital kanalların güvenlik yeteneklerini uygulamayı planlıyor olun, ister BT güvenlik ekiplerinizi desteklemek için sosyal medya güvenlik kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ücretsiz bir Safeguard Cyber ​​bilgisi veya fiyat teklifi istemek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Palo Alto Networks ortağıdır. Palo Alto çözümlerini uygulamayı planlıyor olun veya güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Palo Alto kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Palo Alto Networks yeni nesil güvenlik duvarları, WildFire kötü amaçlı yazılım önleme hizmeti, DNS güvenliği, URL filtreleme, SD-WAN, Prisma ile bulut güvenliği, Cortex XDR ve Zingbox IoT Guardian dahil olmak üzere Palo Alto çözümlerinin tasarımı ve uygulamasında uzmanız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Palo Alto çözüm demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Palo Alto KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Bluecat ortağıdır. İster Bluecat DNS güvenlik platformunu uygulamayı planlıyor olun, ister BT / güvenlik ekiplerinizi desteklemek için Bluecat kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Bluecat demosu, fiyat teklifi veya bir Bluecat KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

TEHDİT İSTİHBARAT PLATFORMLARI, E-KEŞİF, ADLİ & OLAY MÜDAHALE TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜM ORTAKLARI

Siberyol, resmi bir Anomali ortağıdır. İster tehdit istihbaratı platformlarını (TIP) uygulamayı planlıyor olun, ister güvenlik ekiplerinizi desteklemek için TIP kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir Anomali demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir Anomali KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir NearZero Discovery ortağıdır. İster e-Keşif ve adli veri toplama hizmetleri almayı planlıyor olun, ister ekiplerinizi desteklemek için e-Keşif uzmanları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekiplerinizi desteklemek üzere bir NearZero Discovery demosu, fiyat teklifi veya sertifikalı bir eDiscovery KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

İŞ SÜREKLİLİĞİ & OLAĞANÜSTÜ DURUM KURTARMA VE YÖNETİLEN ALGILAMA & MÜDAHALE TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜM ORTAKLARI

Siberyol, resmi bir eSentire ortağıdır. İster son teknoloji ürünü bir SOC merkezi ile tam donanımlı yönetilen algılama ve yanıt (MDR) çözümü ve hizmetleri arıyor olun, ister SOC ekiplerinizi desteklemek için geçici kaynaklar arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Ekibinizi desteklemek üzere bir eSentire demosu, fiyat teklifi veya bir eSentire KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir TeraGO ortağıdır. İster BCDR yeteneklerini uygulamayı planlıyor olun, ister BT güvenlik ekiplerinizi desteklemek için TeraGO kaynakları arıyor olun, yardım etmek için buradayız. Bir TeraGO tartışması veya fiyat teklifi istemek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com

Siberyol, resmi bir Cyxtera ortağıdır. Ortak yerleşim hizmetleri veya AppGate yazılımı tanımlı çevre ile ilgileniyor olun, yardım etmek için buradayız. Bir Cyxtera tartışması, fiyat teklifi veya kalifiye bir KOBİ talep etmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: +90 538 712 7524
E-mail: info@siberyol.com